خدمات

خانه / خدمات

تعمیرات درب upvc

شرکت صنعتی عایق کویر ۱۵ سال سابقه فروش و تولید درب و پنجره های یو پی وی سی را دارد که این خدمات باضمانت وگارانتی تحویل میگردد و اگر مشکلی برای محصول شما ایجاد شود این شرکت تعمیرات را هم عهده دار است.

پشتیبانی

شرکت صنعتی عایق کویر باسالها تجربه در تولید و توزیع درب و پنجره های UPVC و توری پلیسه و سایر موارد دیگر این محصولات را بابهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید میکند و با پایین ترین قیمت خدمت مشتری گرامی تحویل میگردد این محصولات با ضمانت بلند مدت خدمتتان تحویل میگردد.

تعمیرات پنجره upvc

بدون شک تعمیر و تعویض پنجره های upvc بسیار زمان بر و تخصصی میباشد که شرکت عایق کویر این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن باتیم حرفه ای باتجربه خود و پایین ترین دستمزد اینکار را انجام میدهد.

تعمیرات پذیرفته می شود

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ریگلاژ تخصصی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.با استفاده از طراحان گرافیک است.